Автоцентр на Столичном (044) 206 80 00
Меню
Акції та новини
Kia представила оновлений дизайн моделі Sportage
 
Kia представила оновлений дизайн моделі Sportage

Автомобільна компанія Kia представила зображення нового кросовера Sportage, який отримав абсолютно новий дизайн інтер'єру та екстер'єру. Європейська версія моделі буде представлена ​​у вересні поточного року, вперше за 28 років.

Графік роботи Сервісу у червні!
             
Графік роботи Сервісу у червні!

Бажаємо веселих Свят! Записатися на Сервіс можливо у стандартному режимі.

 

Двигун

Двигун — це серце кожного автомобіля і складний механізм, кожен вузол якого забезпечує злагоджену роботу транспортного засобу. При появі несправностей в агрегаті необхідно відразу ж звернутися за професійною допомогою, не допускаючи більш серйозних ламань.

Ремонт двигуна в Києві

Записатися на СТО

 
 

Діагностику мотора будь-якого типу рекомендується проводити кожні 10-15 тисяч кілометрів, щоб запобігти серйозним неполадкам та забезпечити безпечне пересування. Однак в деяких ситуаціях варто негайно везти автомобіль на СТО. Серед симптомів, що вказують на порушення роботи авто:

  • сторонні шуми під капотом;
  • перевитрата палива або масла;
  • нетиповий наліт на свічках запалювання;
  • чорний дим з вихлопної труби;
  • зниження потужності транспортного засобу;
  • перегрів системи.

Фахівці автоцентру на Столичному виконують поточний і капітальний ремонт двигуна. Перший має на увазі більш оперативне усунення дрібних несправностей. Капітальні ремонтні роботи необхідні при серйозних ламаннях з метою заміни зношених деталей. При такому типі ремонту проводиться комп'ютерна діагностика, після чого всі системи прочищаються, запчастини промиваються і набувають практично первозданного вигляду.
Найчастіше причиною несправності ДВЗ є система охолодження двигуна, блок циліндрів і клапан мотора.

Переваги ремонту двигуна в «Автосервісі на Столичному»

Ремонт автомобільного двигуна — це відповідальна процедура, яку завжди готові виконати професіонали автоцентру. Для цього майстри володіють великим досвідом і володіють сучасним обладнанням, необхідним для ремонтних робіт.

Головні переваги виконання послуги в СТО — оперативність, відповідальний підхід і ретельна перевірка результату.

При цьому клієнт отримує поетапну підтримку менеджера і докладну консультацію. Щоб замовити ремонт двигуна в Києві, достатньо заповнити онлайн заявку на офіційному сайті автосервісу і дочекатися дзвінка нашого консультанта.

Залежно від ступеня несправності, буде визначено термін виконання та вартість ремонтних робіт. Також ви зможете відстежувати поточний статус здійснення послуги в «Особистому кабінеті».

Доступна ціна ремонту поєднується з гідною якістю, в результаті чого ви отримуєте повністю справне і готове до безпечного руху авто.