Автоцентр на Столичном (044) 206 80 00
Меню
Акції та новини
Kia представила оновлений дизайн моделі Sportage
 
Kia представила оновлений дизайн моделі Sportage

Автомобільна компанія Kia представила зображення нового кросовера Sportage, який отримав абсолютно новий дизайн інтер'єру та екстер'єру. Європейська версія моделі буде представлена ​​у вересні поточного року, вперше за 28 років.

Графік роботи Сервісу у червні!
             
Графік роботи Сервісу у червні!

Бажаємо веселих Свят! Записатися на Сервіс можливо у стандартному режимі.

 

Вихлопна система

Вихлопна система є важливим комплексом елементів, що виконують певні завдання. Одна система налічує цілу низку функціональних механізмів, що відповідають за зниження шуму при вихлопі газів. Якщо вихлоп виходить з ладу, автомобіль починає видавати нехарактерні звуки під час руху. У такому випадку виникає потреба ремонту системи, адже несправність може призвести до найнесподіваніших наслідків.

Ремонт вихлопної системи в «Авто ком на Столичному»

Записатися на СТО

 
 

Вихлопна система складається з колекторної труби, каталізатора, резонатора, глушника і вихлопної труби. Кожен з цих компонентів вимагає регулярної перевірки поточного стану. Своєчасна діагностика допоможе запобігти серйозним проблемам та уникнути дорогоговартісного ремонту.

Однак існують ситуації, коли необхідно відразу везти авто в СТО. Ознаками несправності вважаються гучний звук з-під капота, зниження потужності та деренчання автомобіля.

Фахівці автоцентру якісно та оперативно виконують ремонтні роботи, а також проводять планову діагностику системи вихлопу. Майстри здійснюють ремонт кожного компонента, попередньо перевіривши його стан. Використання зварювального устаткування підвищує ефективність результатів. При цьому професіонали дотримуються певної температури при виконанні робіт, чого складно досягти в «гаражних умовах».

Ремонт та заміна вихлопної системи своїми руками досить небезпечні, адже неправильний монтаж будь-якого елементу призводить до порушень роботи всього комплексу.

Переваги виконання послуги в СТО на Столичному шосе

Використати точного і професійного устаткування — один з головних гарантів чудового результату. Важливою є також вміла експлуатація спецтехніки досвідченими майстрами. На рахунку наших фахівців — тисячі ремонтних роботи та задоволених клієнтів.

Головні переваги оформлення замовлення в «Автосервісі на Столичному»:

  • Постійна підтримка зв'язку з клієнтом і повне консультування.
  • Власний склад оригінальних запчастин з Кореї та Німеччини.
  • Гарантія якості виконаних робіт.
  • Послуга онлайн-оформлення замовлення на офіційному сайті із зазначенням ПІБ, номера телефону і марки авто.