Автоцентр на Столичном (044) 206 80 00
Меню
Акції та новини
Kia представила оновлений дизайн моделі Sportage
 
Kia представила оновлений дизайн моделі Sportage

Автомобільна компанія Kia представила зображення нового кросовера Sportage, який отримав абсолютно новий дизайн інтер'єру та екстер'єру. Європейська версія моделі буде представлена ​​у вересні поточного року, вперше за 28 років.

Графік роботи Сервісу у червні!
             
Графік роботи Сервісу у червні!

Бажаємо веселих Свят! Записатися на Сервіс можливо у стандартному режимі.

 

Рульове управління

Стан рульового управління автомобіля вважається не менш важливим, ніж справність двигуна або гальмівної системи. Рульове колесо — це інструмент, що задає напрямок транспортному засобу, тому його ламання може викликати неприємні наслідки.

Ремонт рульового управління в «Автосервісі на Столичному»

Записатися на СТО

 
 

Фахівці рекомендують звертатися за кваліфікованою допомогою при перших нетипових ознаках в роботі кермової системи. Своєчасне звернення до СТО може запобігти більш серйозним ламанням, заощадити ваші кошти та забезпечити безпеку в кожній поїздці.

Визначити неполадки в кермовому механізмі можна за такими симптомами:

  • Плавність управління знизилася.
  • Кермо стало «важким».
  • При нерівній дорозі відчуваються удари в кермо.
  • З боку гідропідсилювача чути кермо.
  • Відчувається люфт керма і труднощі при повороті коліс на стоянці.

Якщо діагностика показала необхідність проведення ремонтних робіт, фахівці автоцентру готові оперативно здійснити їх. Найчастіше несправність криється в кермових рейках, тязі й наконечниках. У ході ремонту перший компонент розбирається, корпус очищається, після чого перевіряється стан кермового вала. У разі виявлення дефектів здійснюється шліфування та полірування. Для заміни кермових тяг знімається наконечник і пильовик. За допомогою спеціального інструменту здійснюється закрутка тяги. Особлива увага також приділяється пильовику, неправильне встановлення якого є приводом до корозії валу. Заміна кермових наконечників проводиться простіше, однак необхідність такого ремонту також висока.

Професіонали СТО успішно виконують всі види ремонтних робіт і діагностики кермового управління.

Переваги послуги в автоцентрі на Столичному шосе

При пошуку автосервісу в Києві для ремонту кермової системи зверніть увагу на СТО, розташоване на Столичному шосе. Фахівці центру завжди готові якісно й оперативно зробити необхідну роботу, гарантуючи чудовий результат.

Менеджери автосервісу надають клієнтську підтримку на всіх етапах співробітництва і детально інформують з питань ремонту кермового механізму.

Основні переваги оформлення замовлення на нашій СТО:

  • Доступна ціна ремонту.
  • Висока якість реставрації кермового управління в Києві.
  • Робота досвідчених майстрів зі спеціальним обладнанням.
  • Власний склад запчастин і матеріалів.