Автоцентр на Столичном (044) 206 80 00
Меню
Акції та новини
Kia представила оновлений дизайн моделі Sportage
 
Kia представила оновлений дизайн моделі Sportage

Автомобільна компанія Kia представила зображення нового кросовера Sportage, який отримав абсолютно новий дизайн інтер'єру та екстер'єру. Європейська версія моделі буде представлена ​​у вересні поточного року, вперше за 28 років.

Графік роботи Сервісу у червні!
             
Графік роботи Сервісу у червні!

Бажаємо веселих Свят! Записатися на Сервіс можливо у стандартному режимі.

 

Заміна технічних рідин та фільтрів

Заміна фільтрів і технічних рідин важлива для кожного автомобіля. Масло змінюється регулярно, оскільки його роль в роботі двигуна є однією з головних. Заміна фільтра також виконується в певні терміни в залежності від типу, оскільки з часом він забруднюється продуктами зносу.

Заміна масла та фільтрів в «Автосервісі на Столичному»

Записатися на СТО

 
 

Моторне масло в автомобілі необхідно міняти регулярно, оскільки даний компонент не лише змащує деталі і механізми тертя, але і служить рідиною, що відводить тепло від моторних деталей. Якісне масло дозволяє завести двигун при будь-яких температурах, а також захищає агрегат від забруднень і корозійного покриття.

За рекомендаціями фахівців, масло в моторі варто міняти кожні 10-15 тисяч кілометрів. Однак цей показник вважається індивідуальним виходячи з експлуатаційного режиму, якості палива і комплектуючих.

Масло замінюється не тільки у двигуні, але і роздавальній коробці, диференціалах, підшипниках маточин, коробці передач. Найрідше необхідно міняти гальмівну рідину й антифриз - раз на 40 тисяч кілометрів.

Фахівці СТО визначають необхідність заміни автомастила і промивання мотора в залежності від кольору і якості відпрацьованої рідини.

Фільтри, своєю чергою, теж необхідно регулярно міняти. Наприклад, паливні фільтри часто забруднюються неякісним паливом, пилом, іржею, опадами, що може нашкодити двигуну при несвоєчасній заміні.

Повітряний фільтр рекомендується міняти кожні 10-15 тисяч кілометрів, щоб не збільшувати витрату палива і не погіршувати динаміку розгону. Оскільки такий тип фільтра очищає повітря, що надходить в колектор двигуна, його заміна сильно впливає на продуктивність і термін служби машини.

Масляний фільтр змінюється найчастіше - разом з маслом. Він швидко забруднюється і наповнюється шкідливими продуктами зносу. Із заміною фільтра краще не затягувати, щоб не призвести до порушення роботи агрегату.

Чому варто замовити послугу в автомобільному сервісі на Столичному шосе в Києві?

Ваше авто потребує особливої ​​уваги для якісної й безперебійної роботи. Для цього необхідно стежити за кожним компонентів транспортного засобу, в тому числі за рідинами та фільтрами.

Фахівці «Автосервісу на Столичному» оперативно і якісно виконують заміну даних елементів. Вартість масла і фільтрів розраховується виходячи з моделі вашого автомобіля.

Головні переваги замовлення послуги в нашому автосервісі:

  • Доступна ціна фільтрів і рідин.
  • Робота висококваліфікованих фахівців з великим досвідом роботи.
  • Власний склад запчастин і витратних матеріалів.
  • Постійна клієнтська підтримка.

Оформити замовлення ви можете за допомогою онлайн-форми на офіційному сайті автоцентру. Досить ввести контактні дані й описати проблему, після чого з вами зв'яжеться менеджер і проконсультує з приводу необхідної послуги.