Автоцентр на Столичном (044) 206 80 00
Меню
Акції та новини
Kia представила оновлений дизайн моделі Sportage
 
Kia представила оновлений дизайн моделі Sportage

Автомобільна компанія Kia представила зображення нового кросовера Sportage, який отримав абсолютно новий дизайн інтер'єру та екстер'єру. Європейська версія моделі буде представлена ​​у вересні поточного року, вперше за 28 років.

Графік роботи Сервісу у червні!
             
Графік роботи Сервісу у червні!

Бажаємо веселих Свят! Записатися на Сервіс можливо у стандартному режимі.

 

Заміна фільтра салону (кондиціонера)

Салонний фільтр — один з важливих елементів кондиціонування. Даний компонент очищає повітря всередині салону від пилу, неприємного запаху і дрібних частинок. Повітряний фільтр необхідно регулярно міняти для здоров'я водія і всіх пасажирів авто.

Заміна салонного фільтра в «Автосервісі на Столичному»

Записатися на СТО

 
 

Заміна фільтра в салоні авто здійснюється в залежності від умов користування транспортним засобом. При регулярному русі по місцевості з чистим повітрям заміна кондиціонера здійснюється рідше. У середньому термін служби фільтра складає 15-20 тисяч кілометрів, проте в деяких випадках заміна кондиціонера необхідна набагато раніше.

Зокрема, звернутися за допомогою в СТО необхідно при поганій роботі кондиціонера, появі неприємного запаху в салоні з закритими вікнами, слабкому потоці свіжого повітря або регулярному запотіванні вікон без видимих ​​причин.

Правильно здійснити заміну повітряного фільтра може тільки кваліфікований фахівець. Використовуючи спеціальне обладнання, майстри автоцентру можуть усунути несправні елементи кондиціонера, налаштувати клімат-контроль, оцінити ступінь фреону в техніці, а також здійснити заміну або заправку фільтра.

Установка нового фільтра на СТО забезпечить захист від проникнення пилу та інших частинок сміття, змінить хімічний склад повітря й очистить його від шкідливих речовин і неприємного запаху. Ви збережете контроль повітря в пробках і дозволите автомобілю створювати комфорт при русі в будь-якій місцевості.

Переваги послуги в автоцентрі на Столичному шосе

Серед всіх СТО в Києві особливим авторитетом користується «Автосервіс на Столичному». Висока якість робіт поєднується з привітним сервісом і чудовим результатом.

Досвідчені фахівці працюють виключно з сучасною технікою, а також використовують фірмові матеріали з власного складу.

Основні переваги виконання послуги із заміни салонного фільтра:

Доступна вартість для всіх автомобілістів.

Підтримка менеджерів на всіх етапах співпраці.

Робота досвідчених майстрів з великим багажем знань.

Власний склад з широким асортиментом матеріалів і запчастин.

Можливість оформити замовлення на офіційному сайті СТО за допомогою онлайн-форми.

Відстеження статусу виконання послуги в «Особистому кабінеті».