Автоцентр на Столичном (044) 206 80 00
Меню
Акції та новини
Kia представила оновлений дизайн моделі Sportage
 
Kia представила оновлений дизайн моделі Sportage

Автомобільна компанія Kia представила зображення нового кросовера Sportage, який отримав абсолютно новий дизайн інтер'єру та екстер'єру. Європейська версія моделі буде представлена ​​у вересні поточного року, вперше за 28 років.

Графік роботи Сервісу у червні!
             
Графік роботи Сервісу у червні!

Бажаємо веселих Свят! Записатися на Сервіс можливо у стандартному режимі.

 

Гальмівна система

Злагоджена робота гальмівної системи автомобіля — запорука безпечної та комфортної їзди. Саме тому необхідно відразу вживати заходів у разі виникнення специфічної поведінки при гальмівних маневрах.

Ремонт гальмівної системи в «Автосерісі на Столичному»

Записатися на СТО

 
 

Діагностика гальмівної системи — це одна з планових процедур обслуговування авто. Дана послуга дозволить уникнути більш серйозних ламань і забезпечить спокій при русі. Перевірку гальмівної системи рекомендують проводити хоча б один раз на рік. При цьому здійснюється візуальний огляд гальмівних барабанів, колодок, ходів педалі, клапана підсилювача, шлангів та дисків.

Перший сигнал, при якому варто відправити авто на діагностику в СТО — скрип або постукування при гальмуванні. Також ремонт системи може знадобитися при наступних симптомах:

  • Збільшення гальмівного шляху.
  • Авто «веде» в сторону при натисканні на педаль гальма.
  • Гальмівна педаль туго натискається, провалюється або западає.
  • Підтікання гальмівної рідини.

При виникненні пошкоджень потрібний ремонт автомобіля. Для цього майстри підіймають транспортний засіб на підіймачі та знімають колеса. Несправна частина демонтується, після чого проводиться заміна механізму. На фінальному етапі проводиться перевірка і прокачування системи.

Найчастіше, за результатами діагностики, проводиться заміна гальмівної рідини, гнучких шлангів, трубок, циліндрів, колодок, підсилювача гальм, дисків, барабанів; ремонт АБС.

Переваги обслуговування і виконання послуги в «Автосервісі на Столичному»

«Автосервіс на Столичному» вважається авторитетним центром обслуговування автомобілів в Києві. На СТО працюють не лише висококваліфіковані майстри, а й уважні менеджери. Кожному клієнту пропонується покрокова підтримка і повна інформація про необхідну послугу.

Є безліч причин обрати наш автоцентр:

  • Обслуговування автомобіля досвідченими майстрами.
  • Наявність сучасного обладнання для швидкого і якісного виконання послуг.
  • Власний склад запасних частин і аксесуарів.
  • Уважний сервіс.
  • Доступна вартість ремонтних робіт і проведення діагностики.

Крім того, ви можете оперативно оформити замовлення на виконання перевірки або ремонту гальмівної системи, заповнивши онлайн-форму на офіційному сайті автоцентру. Фахівці в найкоротші терміни оброблять вашу заявку і самостійно зв'яжуться з вами.