Автоцентр на Столичном (044) 206 80 00
Меню
Акції та новини
Kia представила оновлений дизайн моделі Sportage
 
Kia представила оновлений дизайн моделі Sportage

Автомобільна компанія Kia представила зображення нового кросовера Sportage, який отримав абсолютно новий дизайн інтер'єру та екстер'єру. Європейська версія моделі буде представлена ​​у вересні поточного року, вперше за 28 років.

Графік роботи Сервісу у червні!
             
Графік роботи Сервісу у червні!

Бажаємо веселих Свят! Записатися на Сервіс можливо у стандартному режимі.

 

Система охолодження

Заміна та ремонт системи охолодження — це важлива і складна процедура, яку автомобіль може потребувати в будь-який момент. Несправна робота цієї структури завдає шкоди двигуну та іншим компонентам автомобіля. Перегрів системи рано чи пізно призведе до ламання транспортного засобу. Щоб запобігти серйозним проблемам, необхідно проводити діагностику на станції технічного обслуговування.

Ремонт системи охолодження двигуна в СТО на Столичному шосе

Записатися на СТО

 
 

Висококласні майстри автосервісу здійснюють часткову заміну або капітальний ремонт автомобільної системи охолодження. Все залежить від ступеня несправності, виявленої при діагностиці. Своєчасне визначення ламання позбавить ваш автомобіль від перегріву і дозволить заощадити на дорогій заміні всіх компонентів системи.

При високій температурі двигуна фахівці замінюють датчик температури або термостат. При подібній несправності охолоджувальна рідина не циркулює по колу і знижує ефективність функціонування системи. Також може знадобитися заміна патрубка, який призводить до падіння тиску в системі.

Заміна помпи або радіатора охолоджувальної системи машини здійснюється при тривалому ігноруванні проблем з перегрівом. У цьому випадку фахівці підберуть необхідні деталі й нададуть оперативні ремонтні роботи високої якості.

Чому варто вибрати «Автосервіс на Столичному»?

Наш автоцентр займає авторитетне місце серед безлічі СТО в Києві. Робота кваліфікованих майстрів сприяє якісному виконанню послуг з гарантією. Фахівці здійснюють комплексну діагностику системи охолодження, перевіряють найменші неполадки й виконують ремонтні роботи в найкоротші терміни.

Крім цього, вам не доведеться довго чекати запчастин і матеріалів, оскільки автоцентр має власний склад з фірмовими комплектувальними.

Головні переваги, які готові запропонувати співробітники нашого СТО:

  • Демократична ціна на ремонт авто.
  • Використання оригінальних деталей при заміні.
  • Проведення повної діагностики перед стартом роботи.
  • Виконання послуг досвідченими майстрами.
  • Використання сучасного спецобладнання.
  • Гарантія якості.
  • Можливість оформити замовлення на офіційному сайті за допомогою онлайн-форми.