Автоцентр на Столичном (044) 206 80 00
Меню
Акції та новини
Kia представила оновлений дизайн моделі Sportage
 
Kia представила оновлений дизайн моделі Sportage

Автомобільна компанія Kia представила зображення нового кросовера Sportage, який отримав абсолютно новий дизайн інтер'єру та екстер'єру. Європейська версія моделі буде представлена ​​у вересні поточного року, вперше за 28 років.

Графік роботи Сервісу у червні!
             
Графік роботи Сервісу у червні!

Бажаємо веселих Свят! Записатися на Сервіс можливо у стандартному режимі.

 

Система запалювання

За системою запалювання стоїть багатокомпонентна сукупність, що складається з таких елементів, як переривник і розподільник струму, котушка, свічки, дроти, вмикач і регулятори. Необхідно регулярно стежити за чистотою даних компонентів автомобіля, відправляючи авто на технічне обслуговування.

Ремонт системи запалювання в «Автосервісі на Столичному»

Записатися на СТО

 
 

Основна ознака несправності системи запалювання — мотор, який не запускається, нетипово працює, несподівано глухне, не набирає необхідну потужність або дає збої на оборотах.

Фахівці автоцентру використовують сучасну спецтехніку, яка дозволяє чітко і швидко здійснити комп'ютерну діагностику. При виникненні пошкоджень, майстри готові відразу приступити до її усунення. Варто відзначити, що не завжди потрібен серйозний ремонт системи, досить правильно виставити прорізи між контактами свічок, полагодити вимикач, замінити конденсатор або встановити момент запалювання.

Розв'язувати проблеми запалювання самостійно не рекомендується, оскільки допущені при ремонті помилки можуть значно підвищити вартість професійного обслуговування. Крім цього, існує ризик травмування.

Переваги виконання послуги в автоцентрі на Столичному шосе

Безумовно, власник повинен стежити за чистотою і станом всіх елементів системи запалювання. Однак у деяких випадках необхідність ремонту даного вузла може виникнути раптово.

Професіонали, що працюють в «Автосервісі на Столичному», відмінно справляються з цією роллю. Завдання спрощує докладний опис несправності власником машини. Уважні консультанти розкажуть детальну інформацію про виконання послуги й нададуть підтримку на всіх етапах співпраці — від оформлення замовлення до отримання справного авто.

Головні переваги роботи нашого автосервісу:

  • Доступна вартість виконання послуг.
  • Наявність інноваційної техніки для отримання точних результатів.
  • Власний склад фірмових запчастин і матеріалів з можливістю замовлення з Кореї (або Німеччині).
  • Робота висококваліфікованих майстрів.
  • Можливість оформлення замовлення на офіційному сайті. Для цього необхідно заповнити онлайн-форму зі вказанням ПІБ, номеру телефона та марки авто.