Автоцентр на Столичном (044) 206 80 00
Меню
Акції та новини
Kia представила оновлений дизайн моделі Sportage
 
Kia представила оновлений дизайн моделі Sportage

Автомобільна компанія Kia представила зображення нового кросовера Sportage, який отримав абсолютно новий дизайн інтер'єру та екстер'єру. Європейська версія моделі буде представлена ​​у вересні поточного року, вперше за 28 років.

Графік роботи Сервісу у червні!
             
Графік роботи Сервісу у червні!

Бажаємо веселих Свят! Записатися на Сервіс можливо у стандартному режимі.

 

Діагностика кондиціонера

Кондиціонер — важлива частина, яка забезпечує комфорт в салоні автомобіля. Переваги даного компонента особливо відчуваються в літню спеку. Саме тому напередодні літнього сезону необхідно провести діагностику автокондиціонера, щоб запобігти серйозній несправності, а також визначити ламання на початкових етапах.

Діагностика системи кондиціонування в «Автосервісі на Столичному»

Записатися на СТО

 
 

Найпопулярніша неполадка в роботі автомобільного кондиціонера — розгерметизація системи, в результаті чого відбувається витік холодоагенту. Елемент авто перестає охолоджувати салон і втрачає свої якості. З закінченням часу дане ламання призводить до повної несправності пристрою. Фахівці СТО перевіряють систему на наявність витоків холодоагенту за допомогою спецобладнання.

Діагностика кондиціонера в автоцентрі виконується в кілька етапів:

  • Початковий огляд компонента.
  • Перевірка за допомогою детектора.
  • Визначення складних витоків.
  • Обстеження системи манометром.

У процесі візуального огляду фахівці перевіряють ремені компресора, шланги з холодоагентом, вентилятор, фільтри, конденсатор і дифузори.

Автомобільна діагностика кондиціонування містить перевірку течошукачем, на кінчику якого розташовані сенсори, що реагують на холодоагент. При виявленні витоку здійснюється заправка рідиною.

Варто відзначити, що при малому витоку прилад може не побачити проблему. У такому випадку використовується ультрафіолетовий барвник. Компонент заправляється в систему разом з холодоагентом і маслом. Коли ефективність функціонування авто зменшиться, необхідно відвідати автосервіс для визначення місць витоку спеціальною лампою. Манометр залучається на фінальному етапі діагностики для аналізу охолоджувального компресора. Отриманий показник тиску порівнюють з номінальним, роблячи висновки на основі результатів.

Переваги діагностики автомобільного кондиціонера в СТО на Столичному шосе

Висококласні фахівці «Автосервісу на Столичному» завжди оперативно виконують діагностику несправностей кондиціонера, гарантуючи якісний результат. Ретельний аналіз всіх потенційних ламань дозволяє з високою точністю визначити причину незлагодженої роботи системи кондиціонування.

Оператори автоцентру швидко обробляють дзвінки клієнтів і надають детальну консультацію. Клієнтська підтримка здійснюється на всіх етапах співпраці — від оформлення замовлення до передачі справного автомобіля. При цьому, ви можете замовити діагностику кондиціонера на офіційному сайті, заповнивши онлайн-форму із зазначенням ПІБ, номера телефону і марки авто.

Головні переваги виконання послуги в нашому автосервісі:

  • Доступна ціна діагностики.
  • Авторитетність СТО на автомобільному ринку Києва та інших міст України.
  • Власний склад фірмових запчастин і матеріалів.
  • Наявність сучасного обладнання.