Автоцентр на Столичном (044) 206 80 00
Меню
Акції та новини
Kia представила оновлений дизайн моделі Sportage
 
Kia представила оновлений дизайн моделі Sportage

Автомобільна компанія Kia представила зображення нового кросовера Sportage, який отримав абсолютно новий дизайн інтер'єру та екстер'єру. Європейська версія моделі буде представлена ​​у вересні поточного року, вперше за 28 років.

Графік роботи Сервісу у червні!
             
Графік роботи Сервісу у червні!

Бажаємо веселих Свят! Записатися на Сервіс можливо у стандартному режимі.

 

Заправка системи кондиціонування

Система кондиціонування — один з центральних елементів кожного автомобіля, що підтримує комфортний мікроклімат в салоні. У функції даного компонента входить не лише охолодження внутрішнього простору, а й очищення повітря від пилу та інших дрібних частинок сміття. Щоб система не підвела водія і пасажирів авто в будь-який момент, необхідно регулярно заправляти кондиціонер холодоагентом.

Заправка кондиціонера в «Автосервісі на Столичному»

Записатися на СТО

 
 

Заправка автокондиціонера в Києві користується популярністю серед власників транспортних засобів Кожна марка авто потребує оригінальних рідинах і послуги від професіоналів з використанням сучасного обладнання. У питаннях системи кондиціонування не рекомендується приймати самостійні рішення і робити дії в «гаражних умовах».

Перевірений часом і безліччю клієнтів «Автосервіс на Столичному» пропонує допомогу висококласних фахівців. Оскільки елементи автомобільного кондиціонера піддаються постійному зносу, їх необхідно регулярно замінювати. Заправка автомобільного кондиціонера традиційно здійснюється фреоном.

Заправка кондиціонера транспортного засобу здійснюється в кілька етапів:

 • Старий фреон відбирається разом з маслом. У ході процедури визначається необхідна кількість холодоагенту.
 • Залишки вологи та повітря відкачуються.
 • Здійснюється перевірка на герметичність.
 • Заправка масла.
 • Вливання холодоагенту.
 • Прокачування тиску в системі.

Якщо кондиціонер машини вимагає додаткової заправки або повної заміни холодоагенту, використовуються рідини, рекомендовані виробником. Варто відзначити, що фреон поєднується з певними маслами. Для успішної заправки авто потрібно провести діагностику на спеціалізованій станції. На етапі тестування фахівці перевіряють салонні фільтри, системні трубки, датчики тиску, з'єднувальні елементи осушувача й ущільнювачі компресора. При нормальній роботі необхідно заправляти автокондиціонер раз на 1-2 роки.

Заправка автомобільного кондиціонера в СТО на Столичному шосе

Кожен автомобіль потребує професійної діагностики, якісних матеріалів і ремонтних робіт. У багатьох випадках варто відмовитися від самостійного втручання і довірити цю роботу фахівцям.

Здійснити точну перевірку системи кондиціонування складно в домашніх умовах. Найчастіше майстри використовують сучасне дороге спецобладнання, яке може нашкодити автомобілю при невмілій експлуатації.

Головні переваги виконання заправки кондиціонера в нашому автоцентрі:

 • Доступна вартість заправки компонента.
 • Власний склад фірмових матеріалів і запчастин.
 • Робота досвідчених майстрів.
 • Використання інноваційної техніки.
 • Можливість оформити замовлення на офіційному сайті, заповнивши онлайн-форму.