Автоцентр на Столичном
(044) 206 80 00 (067) 406 80 00
Меню
Акції та новини
Бренд JEEP стає частиною концерну Stellantis Україна
 
Бренд JEEP стає частиною концерну Stellantis Україна

З другого кварталу 2022 року Група Stellantis Україна стає офіційним представником Бренду JEEP!

Група Stellantis в Україні провела прес-конференцію і поділилася результатами роботи за 9 місяців 2021 року
     
Група Stellantis в Україні провела прес-конференцію і поділилася результатами роботи за 9 місяців 2021 року

19-го жовтня 2021 року Група Stellantis провела прес-конференцію, а також, прогриміла головна новина цієї осені - з другого квартала 2022 року Група Stellantis Україна стає офіційним представником Бренда JEEP!

 

Прокатка дисків

При тривалій експлуатації легкового або вантажного авто колісні диски зношуються, проте не завжди потрібна їх повна заміна. Продовжити їх термін служби можна за допомогою дискового ремонту, а саме - прокатки. Дана послуга корисна при появі деформацій і дефектів. Виконувати її необхідно зі спеціальним обладнанням і досвідом, тому краще звернутися за професійною допомогою.

Записатися на СТО

 
 

Прокатка дисків в Автосервісі на Столичному

Проводити прокатку легкосплавних дисків рекомендується при появі деформацій. Щоб прийняти рішення про необхідність процедури, фахівці ретельно оглядають і діагностують стан елемента. Послуга виконується при зовнішніх ознаках пошкоджень і битті. Варто відзначити, що ремонту підлягають тільки сталеві, ковані та литі диски. За допомогою спеціального обладнання деформації виправляються шляхом зміни положень.

Частота прокатки залежить від умов експлуатації транспортного засобу. Якщо автовласник часто пересувається по поганому покриттю і потрапляє в ями, прокатка потрібна автомобілю на регулярній основі. Однак занадто часте виконання процедури може позначитися на стійкості. В екстрених ситуаціях це може привести до ДТП.

Проблему можна побачити не тільки візуально. Найчастіше водій відчуває вібрацію або постукування на кермі.

Ремонтні роботи здійснюються в кілька етапів:

  • Візуальна діагностика. Щоб зрозуміти, чи потрібна дискам рихтування або прокатка, необхідно провести повний огляд на балансувальному стенді.

  • Прокатка за допомогою спеціального верстата. Диск встановлюється в ролики, які прокручують компонент. При цьому проводиться натиснення із зусиллям.

Правильно проведена процедура створює ідеальний диск, який відповідає показникам міцності.

Переваги прокатки дисків в СТО на Столичному шосе

Експериментувати з автомобілем і виконувати ремонтні роботи без досвіду достатньо небезпечно. Найменші помилки можуть привести до несприятливих наслідків. Краще довірити транспортний засіб професіоналам своєї справи, які за доступну вартість виконають необхідну роботу.

У Києві прокатку здійснюють в Автосервісі на Столичному. Кваліфікований персонал якісно усуває несправність для вашої безпеки та комфорту.

Переваги виконання послуги в автоцентрі:

  • Наявність сучасного обладнання для діагностики й ремонту.

  • Власний склад оригінальних запчастин і матеріалів.

  • Доступна ціна прокатки.

  • Гарантія результату.

  • Відсутність слідів техобслуговування.

  • Виконання робіт відповідно до рекомендацій виробників.

Записатися на техобслуговування ви можете на офіційному сайті СТО. Для цього необхідно заповнити онлайн-заявку і відповісти на дзвінок нашого менеджера. В "Особистому кабінеті" порталу можна відстежувати статус проведення робіт і переглядати історію замовлень.