Автоцентр на Столичном
(044) 206 80 00 (067) 406 80 00
Меню
Акції та новини
Електрифікація: повний вперед! Завдяки лінійці 100% електричних фургонів компанія PEUGEOT твердо націлена стати лідером ринку.
 
Електрифікація: повний вперед! Завдяки лінійці 100% електричних фургонів компанія PEUGEOT твердо націлена стати лідером ринку.

Електрична революція у сегменті легких комерційних автомобілів розпочалася: відтепер бренд PEUGEOT пропонує повноцінну лінійку електричних фургонів.

Stellantis Україна номінує одразу 8 новинок на титул Авто Лідер 2022
   
Stellantis Україна номінує одразу 8 новинок на титул Авто Лідер 2022

Бренди PEUGEOT, OPEL беруть участь у національній автомобільній премії Авто Лідер.

 

Регулювання фар

Правильно відрегульоване світло фар - необхідна процедура, яка виконується для безпечного руху по дорозі. Йдеться про безпеку всіх учасників дорожнього руху. Фари грають важливу роль в нічний час доби, тому необхідно регулярно проходити діагностику і регулювання світла.

Регулювання фар в Києві

Автосервіс: м.Київ, Столичне шосе 90 
працюємо з 8:30 до 21:00

Записатися на СТО

 
 

Регулювання фар в Автосервісі на Столичному

Практика показує, що неправильно відрегульоване світло фар - досить поширене явище на дорогах. При цьому, система освітлення вважається однією з перших причин дорожньо-транспортних пригод. Світло фар повинне забезпечувати видимість вантажного і легкового автомобіля, а також допомагати водієві визначати знаки та перешкоди.

Здійснювати регулювання потрібно після кузовного ремонту і без додаткових причин, оскільки пучок світла з часом збивається. Головні причини неправильного регулювання системи - перевантаження авто і помилка в базовому регулюванні передньої оптики.

Якщо вам часто блимають зустрічні водії або погано видно дорогу на ближньому світлі, не варто ігнорувати відвідування майстра.

Налаштування світла вимагає спеціального інструменту, тому виконати процедуру в домашніх умовах неможливо. Звернутися за професійною допомогою необхідно в таких випадках:

 • при проблемах з підвіскою;

 • після кузовного ремонту;

 • перед тривалою поїздкою;

 • перед стартом зимового сезону.

На станції техобслуговування регулювання фар виконується в кілька етапів:

 • Створення правильної геометрії площині.

 • Перевірка спектра світлового потоку.

 • Коригування світла за допомогою регулювальних гвинтів.

Крім цього, перевіряється надійність і цілісність лінзи, а також якість ближнього і дальнього світла. Діагностика вимагає участь мінімум двох механіків, оскільки автомобіль не може бути порожнім.

Переваги регулювання фар в СТО на Столичному шосе

Регулювання фар в Києві якісно виконую фахівці автоцентру на Столичному шосе. Майстри застосовують багаторічний досвід роботи з системами освітлення і працюють з якісними матеріалами для досягнення результату.

Переваги виконання послуги в автоцентрі:

 • Висококваліфіковані фахівці з багажем знань.

 • Наявність сучасного обладнання і стендів для швидкого виконання роботи.

 • Доступна ціна регулювання фар автомобіля.

 • Гарантія результату.

 • Повернення транспортного засобу без слідів техобслуговування.

 • Клієнтський сервіс з підтримкою на всіх етапах співпраці.

Офіційний сайт Автосервісу на столичному пропонує зручний запис на послугу. Для цього вам необхідно заповнити онлайн-форму і дочекатися зворотного дзвінка від менеджера. Також в "Особистому кабінеті" на порталі ви можете відстежувати статус виконання послуги, переглядати історію замовлень і баланс взаєморозрахунків.

Звернувшись до наших фахівців, ви отримаєте оперативне регулювання світла, ефект якого ви помітите з першим настанням темряви.