Автоцентр на Столичном
(044) 206 80 00 (067) 406 80 00
Меню
Акції та новини
Електрифікація: повний вперед! Завдяки лінійці 100% електричних фургонів компанія PEUGEOT твердо націлена стати лідером ринку.
 
Електрифікація: повний вперед! Завдяки лінійці 100% електричних фургонів компанія PEUGEOT твердо націлена стати лідером ринку.

Електрична революція у сегменті легких комерційних автомобілів розпочалася: відтепер бренд PEUGEOT пропонує повноцінну лінійку електричних фургонів.

Stellantis Україна номінує одразу 8 новинок на титул Авто Лідер 2022
   
Stellantis Україна номінує одразу 8 новинок на титул Авто Лідер 2022

Бренди PEUGEOT, OPEL беруть участь у національній автомобільній премії Авто Лідер.

 

Встановлення ксенону

Встановлення ксенону - поширена процедура серед автовласників, оскільки такі лампи помітно покращують якість освітлення. Світло HID-Lamp у 2 рази яскравіше, що дозволяє зменшити ризик дорожньо-транспортної пригоди в темний час.

Записатися на СТО

 
 

Встановлення ксенону в Автоцентрі на Столичному шосе

Ксенон - це інертний газ, яким наповнюються лампи. Завдяки спеціальним блокам розпалювання в лампах утворюється електрична дуга. Як результат - напруга високої потужності і яскраве світіння. Фара з ксеноном відрізняється і високою колірною температурою, в порівнянні зі звичайним галогеновим світлом.

Встановлення ксенону на авто володіє такими перевагами:

 • Високий рівень безпеки в темний час доби.

 • Мінімальний вплив на зір.

 • Економія енергії.

 • Підвищений робочий період (3000 годин).

Процес встановлення вимагає спеціальних інструментів і досвіду роботи. Найкраще довірити цю процедуру професіоналам, щоб не допустити помилок. В автоцентрі встановлення здійснюється в кілька етапів:

 • Монтаж реле напруги. Оскільки ксенонові лампи вимагають великої напруги у ввімкненому стані, електроніка може вийти з ладу через різкі перепади. У цьому випадку реле дозволить виключити таку вірогідність. Елемент під'єднується між акумулятором і блоком розпалу.

 • Встановлення блоків розпалу. Даний компонент розташовується поруч з фарами та кріпиться за допомогою хомутів. Один провід приєднується до блоку розпалювання, а другий - до цоколю.

 • Монтаж ксенонових лампочок під лінзи. Світловий прилад розміщується в отворі лінзи, після чого робиться отвір для проводів, які приєднуються до блоків розпалювання. На фінальному етапі майстер регулює фари спеціальним інструментом.

Переваги встановлення ксенону в СТО на Столичному

У Києві встановлення ксенону якісно виконують фахівці автоцентру на Столичному шосе. Великий досвід і багаж знань дозволяє механікам працювати з різними моделями автомобілів і якісно виконувати свою роботу. Варто відзначити, що за доступною ціною в короткі терміни клієнт отримує необхідну послугу.

Конкретні переваги співпраці з автосервісом:

 • Кваліфікований персонал.

 • Наявність інноваційних інструментів для оперативного виконання робіт.

 • Власний склад оригінальних запчастин і матеріалів.

 • Гарантія результату.

 • Демократична цінова політика.

 • Відсутність слідів техобслуговування.

 • Клієнтська підтримка на всіх етапах співпраці.

Записатися на послугу можна на офіційному сайті автоцентру. Для цього необхідно заповнити онлайн-заявку, вказавши номер телефону і марку транспортного засобу. Також в "Особистому кабінеті" порталу клієнти СТО можуть відстежувати статус виконання робіт, переглядати історію замовлень і баланс взаєморозрахунків. Разом зі встановленням ксенону майстри станції техобслуговування виконують і додаткові послуги, обрані автовласником.