Автоцентр на Столичном
(044) 206 80 00 (067) 406 80 00
Меню
Акції та новини
Бренд JEEP стає частиною концерну Stellantis Україна
 
Бренд JEEP стає частиною концерну Stellantis Україна

З другого кварталу 2022 року Група Stellantis Україна стає офіційним представником Бренду JEEP!

Група Stellantis в Україні провела прес-конференцію і поділилася результатами роботи за 9 місяців 2021 року
     
Група Stellantis в Україні провела прес-конференцію і поділилася результатами роботи за 9 місяців 2021 року

19-го жовтня 2021 року Група Stellantis провела прес-конференцію, а також, прогриміла головна новина цієї осені - з другого квартала 2022 року Група Stellantis Україна стає офіційним представником Бренда JEEP!

 

Заміна датчика коленвала

Датчик колінчастого вала оснащує будь-яке сучасне авто, в якому передбачений електроконтроль двигуна. Цей компонент дозволяє контролювати роботу колінвала, синхронізувати його і визначати необхідність подачі пального в циліндри. Вихід компонента з ладу означає, що датчик необхідно замінити, оскільки ремонту він не підлягає.

Заміна датчика колінвала в Києві

Автосервіс: м.Київ, Столичне шосе 90 
працюємо з 8:30 до 21:00

Записатися на СТО

 
 

Заміна датчика колінвала в Автосервісі на Столичному

На роботі колінчастого вала та інших запчастин позначаються механічні пошкодження, що виникли в результаті тривалої експлуатації. Встановлення нового датчика положення колінвала здійснюється для ефективної подачі палива в циліндри. Також прилад виходить з ладу при потраплянні в нього масла та інших рідин.

Існує низка "симптомів", які вказують на наявність несправності деталі:

 • Нестійкість обертів, яка спостерігається при русі по будь-якому покриттю.

 • Нестабільна робота двигуна.

 • Наявність сторонніх шумів в моторі.

 • Знижена динаміка розгону, проблеми з запуском силового агрегату.

Такі ознаки найчастіше пов'язані зі встановленням низькоякісних запчастин, агресивним способом водіння, неправильною експлуатацією двигуна, поганим паливом і т.п. Точна діагностика проблеми здійснюється майстрами в автоцентрі на Столичному шосе.

Міняти цю запчастину в домашніх умовах досить ризиковано, оскільки допущена помилка може призвести до несприятливих наслідків. Перш за все майстер перевіряє систему для встановлення "діагнозу". Тільки після діагностичних заходів можна приступати до усунення несправності. Щоб отримати доступ до датчика, демонтується колесо. Несправний елемент знімається і встановлюється новий. Потім фахівець очищає коди несправності за допомогою комп'ютерного приладу. Індикатор на приладовій панелі не буде світитися, якщо робота виконана некоректно.

Переваги заміни датчика колінвала в СТО на Столичному шосе

Не варто проводити експерименти зі своїм автомобілем і намагатися самостійно полагодити елементи, що вимагають професійного втручання. Фахівці автоцентру готові якісно та оперативно виконати заміну датчика колінчастого вала, дотримуючись рекомендацій виробників.

Головні переваги виконання послуги в СТО:

 • Робота досвідчених фахівців з багажем знань.

 • Наявність сучасного обладнання для оперативного і якісного ремонту.

 • Власний склад оригінальних запчастин і матеріалів.

 • Гарантія результату.

 • Доступна вартість.

 • Відсутність слідів техобслуговування.

 • Клієнтська підтримка на всіх етапах співпраці.

Оформити послугу ви можете на офіційному сайті, заповнивши онлайн-заявку. З вами зв'яжеться оператор автоцентру для уточнення деталей і вибору оптимального часу. Також клієнт СТО може відстежувати статус виконання робіт і переглядати історію замовлень в "Особистому кабінеті" порталу.