Автоцентр на Столичном
(044) 206 80 00 (067) 406 80 00
Меню
Акції та новини
Бренд JEEP стає частиною концерну Stellantis Україна
 
Бренд JEEP стає частиною концерну Stellantis Україна

З другого кварталу 2022 року Група Stellantis Україна стає офіційним представником Бренду JEEP!

Група Stellantis в Україні провела прес-конференцію і поділилася результатами роботи за 9 місяців 2021 року
     
Група Stellantis в Україні провела прес-конференцію і поділилася результатами роботи за 9 місяців 2021 року

19-го жовтня 2021 року Група Stellantis провела прес-конференцію, а також, прогриміла головна новина цієї осені - з другого квартала 2022 року Група Stellantis Україна стає офіційним представником Бренда JEEP!

 

Заміна лампочки фари

Освітлювальні прилади автомобіля рекомендується перевіряти на регулярній основі для уникнення несправностей. Однак трапляються ситуації, коли система освітлення вимагає поточного ремонту. Одна з найбільш поширених процедур - заміна лампочки, яку краще довірити професіоналам.

Записатися на СТО

 
 

Заміна лампочки фари в Автосервісі на Столичному

Автовласники користуються двома видами освітлення - далеким і ближнім. Необхідність застосування кожного з них залежить від дорожніх і погодних умов. Перший вважається більш потрібним, оскільки його необхідно вмикати як у місті, так і за його межами. Для освітлення використовуються наступні види ламп:

  • ксенонові;

  • світлодіодні;

  • галогенові.

Галогенові лампочки довгий час вважалися найпопулярнішими, однак зараз поширюються світлодіодні варіанти. Варто зазначити, що термін експлуатації залежить від моделі експлуатації та типу лампи. Світлодіодні вважаються найбільш довговічними.

Найчастіше несправність виникає у зв'язку зі зносом, ДТП, зовнішніми умовами, ігноруванням правил експлуатації, перевантаженням авто і відсутністю сумісності. Але це лише основні причини, що впливають на вихід елемента з ладу.

Фахівці автоцентру діагностують передні та задні фари на предмет несправності. З цим завданням справляються спеціальні інструменти перевірки. Необхідно знати, що кожен автомобіль передбачає індивідуальні умови заміни: зі зняттям радіатора або інших деталей. Тому конкретні етапи заміни елемента фахівці визначають в ході ремонту оптики.

Переваги заміни лампочки фари в СТО на Столичному шосе

Кожна модель транспортного засобу вимагає особливого підходу до заміни лампочки. Щоб не нашкодити системі освітлення і виправити проблему, краще звернутися за професійною допомогою. Заміну лампи в Києві готові виконати фахівці автоцентру на Столичному шосе. Майстри комплексно підходять до розв'язання проблеми та враховують особливості оптики.

Головні переваги виконання послуги в СТО:

  • Робота досвідчених майстрів з багажем знань.

  • Наявність сучасного обладнання для точної діагностики й оперативного виконання ремонту.

  • Власний склад оригінальних запчастин і матеріалів.

  • Демократична ціна заміни лампочок у фарах.

  • Гарантія результату.

  • Відсутність слідів техобслуговування.

  • Клієнтська підтримка.

Записати автомобіль на техобслуговування можна на офіційному сайті автосервісу. Необхідно заповнити онлайн-форму і дочекатися дзвінка менеджера для уточнення деталей. Також на порталі СТО є "Особистий кабінет" кожного клієнта, який дозволяє відстежувати статус виконання робіт, переглядати історію замовлень і баланс взаєморозрахунків.

В автосервісі ви отримаєте необхідні послуги за вигідною вартістю, забравши автомобіль в справному стані. Майстри гарантують тривалу ефективність ремонту.